Olle Nyman skiss
2016-12-06
426779
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999): Skiss, akvarell, signerad O Nyman -52, ca 29x23 cm