Hydman Vallien litografi
2016-12-06
426754
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad 232/300, litografi, 52x42 cm