Golvlampa
2016-12-06
426749
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, smide, mässingsdetaljer, höjd inkl skärm ca 173 cm
Slitage