Vicke Lindstrand
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
VICKE LINDSTRAND, skulptur, glas, Kosta, i form av isblock med isbjörn, signerad "Kosta V. Lindstrand, B. K., 90013", etikettmärkt, längd ca 30 cm, höjd ca 15 cm
Kuntoraportti
Obet. nagg
426631
Päivämäärä:
2016-12-06