Lennart Jirlow färglitografi
2016-12-20
426627
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Tryckeri, signerad och numrerad L. Jirlow 103/280, färglitografi, ca 62x50 cm