Tage Törning oljemålning
2016-12-05
426614
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAGE TÖRNING (född 1925): Komposition med figurer, signerad Tage Törning, olja på duk, ca 84x100 cm