Koppar med fat 1800-tal
2016-12-05
426603
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPPAR med fat, 3 st, 1800-talets mitt, delvis förgylld dekor, vardera höjd ca 7 cm
En kopp saknar öra, sprickor, nagg