Per månsson
2016-12-05
426562
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PER MÅNSSON (1892-1976): Stilleben med solros, signerad och daterad -43, olja på duk, ca 80x64 cm
Smärre krackeleringar