Oljemålning England
2016-12-05
426510
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
B.L. HOLD (England, 1800-tal): Moripa, signerad B.L hold och daterad -77, olja på duk, 44x54 cm
Smärre tryckmärke