Landskap med boskap oljemålning
2016-12-05
426453
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med boskap, olja på duk, ca 32x47 cm