Golvlampa 1950-tal
2016-12-04
426440
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, teak, 1950-tal, detaljer i mässing, två ljusarmar samt skärm i veckad textil, höjd ca 155 cm
Visst slitage