Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BØRGE MOGENSEN, byrå, 1960-tal, Karl Andersson och söner, teak, 3-lådig, höjd ca 58, 38x61 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
426380
2016-12-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner