Georg Pauli olja
2016-12-07
426363
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GEORG PAULI (1855-1935): Landskap med träd, signerad och daterad på baksidan G. Pauli -30, olja på duk, 50x61 cm