John Erik Franzén färglitografi
2016-12-05
426355
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942), Viridian, signerad JEF 2005, 130/250, färglitografi, bladstorlek 36x46 cm, oramad