Ulf Wahlberg färglitografi
2016-12-04
426344
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF WAHLBERG (född 1938), Vintervila, signerad och numrerad Ulf wahlberg 94/280, färglitografi, bladstorlek 60x50 cm