Joan Miro färglitografi
2016-12-05
426340
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, färglitografi 1961, Mourlot 234, ca 37x27 cm
Mindre reva, kantskador, oramad