James Coignard färgcarborundum
2016-12-04
426327
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad 37/60, färgcarborundum, ca 58x44 cm, oramad