Gustav Rudberg
2016-12-03
426288
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Morgon i hamn", signerad och daterad Rudberg -59, olja på duk, ca 49x62 cm