Gustav Rudberg oljemålning
2016-12-03
426260
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Landskapsmotiv-vårdag Hven -61, signerad Rudberg, olja på pannå, ca 31x63 cm