Matta, rölakan, Sverige 1958
2016-12-08
426200
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
MATTA, rölakan, Sverige 1958, signerad HH 1958, 244 x 169 cm, fransar med skador, mindre fläckar