Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
IVAR KAMKE (1882-1936): Torgmarknad, signerad och daterad 1924, olja på pannå, 43x39 cm, monterad i empireram
Ram med ytskador
426196
2016-12-03