Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-12-03
426191
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, 28x23 cm
Yt- och tryckskador