Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, 28x23 cm
Yt- och tryckskador
426191
2016-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här