Klubbat för:
10 000 SEK
5 000 SEK
GRANGE, säng, Frankrike, 1900-talets slut, fanérad i mahogny, märkt 5:e dec 1991, bäddmått ca 200x180 cm
Smärre ytskador
426099
2016-12-03