Bord 1800-tal alrot
2016-12-03
426076
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1800-tal, rund skiva, fanérad i alrot, höjd 59, diameter 79 cm
Fanerskador, ej fällbart