Bordslampa plast Joe Colombo
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JOE COLOMBO, Husqvarna, 1960-tal, bordslampa i formstöpt plast, diameter 25 cm
Kuntoraportti
Minimalt slitage
426073
Päivämäärä:
2016-12-03