Eva Bagge oljemålning
2016-12-02
425981
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EVA BAGGE (1871-1964): Kungslena Kyrka, olja på duk, 53x45 cm
PROVENIENS: Hovintendent Gösta Stenmans Samling 2078
Dubblerad