Corneille
2016-12-02
425962
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition med modell i exteriör, signerad och daterad Corneille -88, numrerad 108/125, färglitografi, bildyta ca 65x50 cm