Ljusstakar rokokostil silver
2016-12-02
425927
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, fylld fot, importstämplar, höjd ca 17,5 cm
Slitage