Bordslampor
2016-12-02
425883
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, vit marmor, bronsmonteringar, i form av klassicerande pelare, höjd 59,5 cm
Obetydligt slitage