Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 85 cm
Zustandsbeschreibung
Omfattande skador, bortfall, delar saknas, lösa prismor
425839
2016-12-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner