Uno Vallman
2016-12-02
425749
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Jägarna, signerad och daterad Uno Vallman, olja på duk, ca 65x54 cm