Carl Johansson oljemålning
2016-12-01
425747
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL JOHANSSON (1863-1944): Kustbild med båthus, signerad och daterad 94, olja på duk, ca 26x60 cm