Bronsskulptur C Velazquez
2016-12-01
425531
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
C VELAZQUEZ, 1900-talets andra hälft, "Solida a la Arena", skulptur i form av tjur, patinerad brons, signerad och numrerad 101/1200, höjd med sockel 15 cm
Skadad socke