Oidentifierad konstnär oljemålning
2016-12-01
425520
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal eller äldre): Religiöst motiv, olja på duk, ca 80x58 cm
Dubblerad, ytskador