Golvlampa mässing
2016-12-01
425511
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, fot i mässing, svängbar arm, svart veckad textilskärm, höjd 126 cm
Ytslitage och mindre hack