Jette L. Ranning
2016-12-05
425468
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JETTE L RANNING (Danmark, född 1954): Komposition, signerad och daterad a tergo Jette L. Ranning 87, blandteknik över grafisk botten, bladmått 55,5x75 cm
Proveniens: Inöpt Galleri Engtsröm, Stockholm