Bordslampa
2016-12-01
425455
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, brons, med cloisonné-dekor, 1900-talets andra hälft, höjd ca 33 cm
Slitage