Bordslampor 1900-talets andra hälft
2016-12-05
425428
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, dekor av stenimitation, total höjd ca 80 cm