Mansfigur med dryckeskanna oljemålning
2016-12-01
425331
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter A Markelbach: Mansfigur med dryckeskanna, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 16x13 cm
Mindre dukskada