Tavla orientalisk
2016-12-01
425306
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAVLA, orientalisk, 1900-talets andra hälft, lackarbete, förgylld dekor, total mått ca 90x50 cm
Smärre slitage