Flygplanspropellerblad 1900-talets början
2016-12-01
425292
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FLYGPLANSPROPELLERBLAD, 1900-talets början, mahogny med beslag av mässing, höjd inkl sockel ca 140 cm, senare lampsockel
Skador