Brefkortsalbum
2016-11-30
425265
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BREFKORTSALBUM, 3 st, innehållandes vykort, merparten städer, 1900-talets början, monterade i tre album
Album med skador