Anders Zorn etsning
2016-11-30
425220
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Carl Snoilsky, signerad Zorn i plåten, utförd 1888, etsning, 7,5x5 cm
Bucklig, gulnad