Einar Forseth oljemålning
2016-11-30
425188
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): Strandmotiv, signerad Forseth, olja på duk, 60x74 cm