Golvlampa
2016-11-30
425172
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, svartmålad metall, skärm av pergament, höj- och sänkbar, högsta höjd ca 150 cm
Bruksslitage, repor