Stig Claesson pastell
2016-11-30
425165
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Landskapsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -73, pastell, ca 43x52 cm