Stig Claesson litografi
2016-11-30
425162
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Mosebacke, signerad o daterad Stig Claesson -70, litografi, 51/260, 36x50 cm