Bordsspegel Kina
2016-11-30
425156
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSSPEGEL, mahogny, Kina, 1900-tal, skuren dekor, höjd ca 63, 41x20 cm
Slitage