Vas i överfång
2016-11-30
425116
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, överfång, 1900-talets andra hälft, med dekor av bergstoppar och träd, höjd ca 31 cm
Osignerad