Väggpendyl rokokostil
2016-11-30
425105
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGPENDYL, rokokostil, 1900-talets mitt, förgyllt, urverket märkt "Japy", nyckel och pendel medföljer, höjd ca 48 cm